Potrzebujesz części? Zapewne ją mamy.

Skontaktuj się z nami a pomożemy w doborze odpowiedniej części i zadbamy o szybką przesyłkę.

Części do każdego typu auta - nowe i używane

Skontaktuj się z nami a pomożemy w doborze odpowiedniej części i zadbamy o szybką możliwość odbioru.

Części nowe

W ofercie posiadamy części nowe większości aut. W przypadku braku danej części na stanie staramy się sprowadzić ją najszybciej jak to możliwe. Realizujemy wysyłki w ciągu 24h.

Części używane

Oferujemy również części używane, których stan jest na tyle dobry że doskonale zdają egzamin. W magazynie posiadamy części do marek: Hyundai, Kia, Renault czy Nissan. Wysyłki realizujemy w ciągu 24h.

Piekarz Auto Części

Piekarz Auto Częśći to dynamicznie rozwijająca się firma zajmująca się m.in. sprzedażą części samochodowych. Obecnie obsługujemy klientów pod adresem Hutnicza 3 w Lublinie. Posiadamy bogate doświadczenie na rynku motoryzacyjnym, oferujemy pewne i sprawdzone rozwiązania.

Wielu klientów uważa nas jako pewnego i zaufanego partnera handlowego. Gwarantujemy Państwu najwyższy poziom obsługi, oferujemy atrakcyjny asortyment części samochodowych. Zapraszamy do współpracy!

Dobry wybór

Miło nam że trafiłeś właśnie do nas. Zakup nowych części nie zawsze jest niezbędny, ponieważ często dobrej jakości używane elementy doskonale potrafią je zastąpić. Oszczędzaj kupując u nas i ciesz się swoim autem.

Wysyłka 24h

Sprzedaż na allegro

Fachowe doradztwo

Kontakt

Kontakt z Auto Części

Zapraszamy do kontaktu osobistego, telefonicznego lub mailowego.

Odwiedź nas na

facebook