Ogrzewanie powietrzne

Ogrzewanie powietrzne w ostatnich czasach zyskuje na popularności. Powodem są niższe koszty budowy urządzenia i jego montażu oraz mniejsza energochłonność. Ogrzewanie wodne ma zwykle moc ok. 8-9 kW, a ogrzewanie powietrzne ok. 2 kW. Efekt w kabinie jest ten sam - niestety - silnik musi samodzielnie walczyć z mrozem co odbija się na jego trwałości.

Instalacja powietrzna ogrzewania postojowego

Nie chcesz wieczorem wchodzić do zimnego samochodu? Masz dość skrobania szyb po nocach z ujemnymi temperaturami? Teraz możesz łatwo i szybko zamontować odpowiedni system, który znacznie poprawi komfort użytkowania Twojego pojazdu – szczególnie w miesiącach jesiennych i zimowych. Wystarczy zamontować instalację powietrzną Webasto, która z powodzeniem sprawdza się we wszystkich rodzajach pojazdów.

W zależności od potrzeb możesz wybrać między takimi modelami jak AIR TOP 2000 czy EVO 3900. Nasi doradcy zadbają o to, by powietrzne ogrzewanie postojowe zostało skutecznie dopasowane do potrzeb Twojego pojazdu. Tylko wtedy będzie mogło generować jeszcze większy komfort i bezpieczeństwo w użytkowaniu Twojego samochodu, nie emitując jednocześnie zbyt dużego hałasu i nie pochłaniając dużej ilości energii (co ma również znaczenie ekologiczne). Może być ono również dostosowane do potrzeb samochodów dostawczych w ten sposób, by odpowiednio ogrzewać większe powierzchnie ładunkowe.

Ogrzewanie

Klimatyzacja

Auto części

Auto serwis

Jesteś zainteresowany ofertą?

Skontaktuj się z nami - napisz lub zadzwoń. Nasi pracownicy udzielą wszelkich niezbędnych informacji.

Przejdź do kontaktu