Kilka słów o nas

Renomę zawdzięczamy fachowości, dotrzymywaniu terminów i uczciwości.

Już od wielu lat nasi Klienci doceniają te cechy. Klimatyzacja samochodowa i systemy ogrzewania postojowego Webasto w Lublinie nie mają dla nas tajemnic. Jeśli coś się zepsuło - wiemy jak to naprawić. A jeśli naprawa nie jest możliwa - dobieramy odpowiednie części nowe lub używane. Nie boimy się wyzwań i nie ma dla nas rzeczy niemożliwych. Cały czas podnosimy poziom naszych umiejętności, uczestnicząc w różnych szkoleniach, dzięki czemu jesteśmy na bieżąco z najnowszymi technologiami - potwierdzają to liczne certyfikaty.

Dlatego jeśli szukasz fachowej, profesjonalnej i solidnej firmy zajmującej się naprawą klimatyzacji w Lublinie, to trafiłeś w odpowiednie miejsce. Nasze usługi nie ograniczają się jednak tylko do naprawy systemów samochodowych. Szukasz możliwości naprawy przyczep kempingowych i kamperów w Lublinie? Jesteśmy do dyspozycji! Nasi mechanicy dysponują niezbędnym sprzętem i umiejętnościami w zakresie naprawy tego typu pojazdów.

Zapraszamy do naszego warsztatu również wtedy, gdy szukasz solidnego dostawcy używanych części Kia, Hyundai, Nissan czy Renault w Lublinie. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty.

Jesteś zainteresowany ofertą?

Skontaktuj się z nami - napisz lub zadzwoń. Nasi pracownicy udzielą wszelkich niezbędnych informacji.

Przejdź do kontaktu